Tirana
few clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
3.1kmh
20 %
Pre
13 °
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 31 Mars, 2023

TAG

Armando Pezakut

613 kg kokainë e fshehur mes bananeve, Apeli i Posaçëm jep vendimin për Arbër Çekajn, ja sa vite burg do të bëjë

Apeli i Posaçëm ka shpallur vendimin përfundimtar për Arbër Çekajn, Armando Pezakun dhe Donaldo Lushajn, të cilët akuzohen për trafikimin e 613 kg kokaine...

Kokaina rekord në Durrës, lihet në burg shoferi i kamionit

Refuzohet kërkesa për lirimin e Armando Pezakut, shoferit të kamionit që transportoi sasinë rekord të kokainës të sekuestruar në Durrës, rreth 613 kg. ...

Lajmet e fundit