Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
64 %
2.1kmh
0 %
Enj
39 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
37 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

TAG

Armando Pezaku

613 kg kokainë e fshehur mes bananeve, Arbër Çekaj kërkon pafajësi, caktohet data e vendimit final (DETAJE)

Gjykata e Apelit të Tiranës ka caktuar të shpallë më 18 qershor, në orën 09:30 vendimin përfundimtar ndaj Arbër Çekajt, Armando Pezakut dhe Donaldo...

14 vite burg për 613 kg kokainë mes bananeve, Gjykata rrëzon Arbër Çekajn, pronari i “Arbri Garden”: Nuk dua të mbrohem më nga Maks...

Gjykata e Apelit rrëzon kërkesën e Arbër Çekaj, pronar i kompanisë së bananeve “Arbri Garden”, për të mos pranuar gjykimin e shkurtuar. Më herët,...

Shoferi i kamionit me kokainë shpjegon edhe përshkrimin në Facebook: U çoj mill partizanëve…

Armando Pezaku, shoferi i kamionit ku u gjetën 613 kg kokainë ka dhënë shpjegim para togave të zeza edhe për përshkrimin te të dhënat...

“I çoj mill partizanëve”, flasin për herë të parë dy të arrestuarit e kokainës në Portin e Durrësit

Flasin për herë të parë Donaldo Lushaj, 25 vjeç, lindur në Tropojë dhe banues në Tiranë dhe Armando Pezaku, 25 vjeç, lindur dhe banues...

Lajmet e fundit