Tirana
clear sky
31.5 ° C
31.5 °
31.5 °
45 %
3.6kmh
0 %
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
E diel, 20 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Armand Shkullaku

Publikoi databazën për patronazhistët, Apeli zmbraps SPAK-un: Serveri i Lapsi.al nuk do të sekuestrohet

Gjykata e Posaçme e Apelit ka rrëzuar kërkesën e SPAK-ut për sekuestrimin e serverave të portalit Lapsi.al. Kjo media në administrim të gazetarëve Andi...

Gjyqtarja Olldashi URDHËRON sekuestrimin e telefonave dhe kompjuterave të Lapsi.al (DOKUMENTET)

Gjyqtarja Ilirjana Olldashi (foto djathtas) ka marrë vendimin gjyqësor, duke urdhëruar sekuestrimin e aparatëve telefonikë, kompjuterave, serverave (këto të fundit gjenden në Gjermani), usb,...

Gjykata speciale detyron “Lapsi.al” të dorëzojë databazën e votuesve, Armand Shkullaku dhe Andi Bushati refuzojnë kërkesën e togave të zeza

Gjykata speciale detyron portalin “Lapsi.al” të dorëzojë databazën e votuesve, që përmban emrat e rreth 910 mijë banorëve të Tiranës. Pas thirrjes së dy...

Databaza e qytetarëve në “duart” e PS, Andi Bushati dhe Armand Shkullaku thirren sot në SPAK për të dëshmuar

Gazetarët e njohur Armand Shkullaku dhe Andi Bushati janë thirrur në SPAK lidhur me databazën e PS-së me të dhënat personale të 910 mijë...

‘Kam 15 vjet që kritikoj PD’, databaza e nxjerr Mero Bazen votues të pasigurt: Kolegët e mi që punojnë pranë Lulit dalin votues të...

Sot prokuroria speciale SPAK ka nisur hetimet për databazën e përfolur të të dhënave të qytetarëve, me informacione konfidenciale, të cilat sipas disa raportimeve...

Armand Shkullaku e kalon fundjavën në zonën e vipave, ja ku ka zgjedhur të pushojë gazetari (FOTO)

Gazetari Armand Shkullaku ka zgjedhur ta kalojë fundjavën në një zonë mjaft të frekuentuar nga personazhët e njohur të ekranit. Siç...

‘Mea Culpa e PD për gjithcka në këto 30 vite’ Basha bën ZOTIMIN ‘solemn’ para gazetarëve

Kreu i PD Lulzim Basha ka bërë një ‘mea culpa’ para gazetarëve në tryezën ku u diskutua dhe u kundërshtua njëzëri paketa anti-shpifje. ...

Habit analisti: Nëse bën marrëveshje me Ramën, t’i hedhin molotovët te shpia e Bashës

Analisti Armand Shkullaku duke komentuar votimet e 30 Qershorit dhe rezultatin që ato prodhuan, u shpreh kategorikisht kundër një marrëveshje Rama-Basha. ...

‘Po të kisha shef do isha krusur si ti’, Armand Shkullaku përplaset ashpër me Ballën. Ia kthen deputeti: Servil i PD, herë tjetër mos...

Debati nëse Edi Rama duhet të dorëhiqet ose jo nga posti i Kryeministrit çoi në një përplasje të ashpër mes kreut të Grupit Parlamentar...

‘Sulmi i Sahit Dollapit ka qenë i planifikuar’, gazetari i njohur: Policia donte t’i merrte telefonin për të…

Gazetari Armand Shkullaku i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin ‘Opinion’ ka komentuar ngjarjen e Sahit Dollapit në protestën e opozitës. ...

Lajmet e fundit