Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

armand duka

Tërhiqet FSHF, pranon sloganin e zgjedhur nga tifozët

Federata Shqiptare e Futbollit është tërhequr nga vendimi për sloganin që do të shoqërojë autobusin e Kombëtares gjatë Kampionatit Europian. Me anë...

Deklarata për De Biasin, Duka detyrohet të sqarojë nga e para publikun

Gjatë një interviste të dhënë ditën e djeshme, Armando Duka lëshoi disa deklarata të forta për situatën ku është përfshirë trajneri i Kombëtares Shqiptare,...

Duka mesazh De Biasit: Fokusohu te Shqipëria, Italia të tregohet serioze dhe të mos e kontaktojë trajnerin

Presidenti i FSHF-së kërkon përqëndrim maksimal nga trajneri Gianni De Biasi në prag të Europianit, pas zërave në mediat italiane për një largim të...

Duka pranon: Drejtuesit e Peskarës, gati të blejnë një ekip në Superiore

Futbolli shqiptar është rritur shumë në cilësi dhe në vëmendjen që po merr. Kualifikimi i Skënderbeut në fazën e grupeve të Europa Ligës dhe...

Lajmet e fundit