Tirana
clear sky
6.5 ° C
6.5 °
6.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
23 °
Sht
22 °
Die
20 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

armand duka

Video në prapaskenë/ De Biasi rregullon kollaren e Armand Dukës dhe… pamje të tjera emocionuese nga djemtë e kombëtares

Printohen kartolinat dhe posterat e Kombëtares Shqiptare të futbollit. Kjo është një video që tregon prapaskenat e lojtarëve dhe FSHF ndërkohë që...

Letër publike për Salihin, De Biasin dhe tifozët

Presidenti i FSHF-së, Armand Duka me anë të një letre publike ka komentuar vendimin e trajnerit të Kombëtares Shqiptare, Gianni De Biasi-t për të...

Erjon Braçes nuk i del inati, sulmon Ramën, Dukën, Tufën, Skënderbeun dhe Vlorën

Një listë e gjatë është ajo që deputeti i PS-së Erjon Braçe ka përgatitur për të nxjerrë dufin për humbjen e Partizanit ndaj Teutës...

Skënderbeu apo Partizani kampion? Edi Rama preferon të shkojë në Vlorë, Armando Duka: Partizani favorit

Politika, qeveria dhe FSHF, të gjithë janë përfshirë në ndeshjet e ditës së sotme, ku do të shpallet edhe kampionia për kategorinë superiore në...

Duka shpall Partizanin fitues: Monotonia nuk është e mirë, duhet të ndryshojë

Pak orë nga shpallja e kampionit të futbollit shqiptar, në një intervistë për Top Channel presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka zbulon...

Anëtarësimi i Kosovës në FIFA, reagojnë Thaçi, Rama dhe Duka

Pas vendimit të FIFA-s për ta pranuar Kosovën si anëtaren e 210, kanë ardhur edhe reagimet e para. Presidenti i Kosovës, Hashim...

Lajmet e fundit