Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021

TAG

armand duka

Kuqezinjtë fituan bindshëm ndaj Islandës, Duka thumbon ‘kritikët’: Isha i bindur se do kthjelloheshin dhe do t’i jepnin dashuri Kombëtares

"Une isha i bindur se te gjithe, pavaresisht nga momentet e veshtira, do " kthjelloheshin" dhe do vazhdonin te jepnin dashuri per kete...

Armand Duka flet “pa doreza”: Ju tregoj çfarë mendoj për trajnerët italianë të Kombëtares

Armando Duka, presidenti i FSHF-së ka dhnë një intervistë për Site-n “Professione Sport” , ku ka folur për tema të ndryshme që nga kualifikimi...

Presidenti i FSHF-së ‘thumbon’ ministren e Arsimit: Meqë je nga Kosova, na sill ligjin e sporteve siç është atje, vetëm kaq!

Armand Duka ka folur në tavolinën e përbashkët të organizuar nga Ministria e Arsimit, Sporteve dhe Rinisë, e iniciuar nga ministrja Besa Shahini. Presidenti...

Prezanton trajnerin e ri, Armand DUKA: Dua europianin, s’ka nevojë t’iu tregoj se kush është

Kreu i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka folur në konferencën për shtyp, teksa prezantoi trajnerin e ri të Kombëtares, Edi Reja. ...

Trajneri i ri i Kombëtares, Armand Duka zbulon kur do zgjidhet

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka, ka marrë pjesë ditën e sotme në përurimin e një fushe sportive në kopshtin “Ismet Sali...

Shkarkoi Panuccin, Armand Duka thyen heshtjen: Edi Rejan e kam takuar rastësisht mbrëmë

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka ka folur për herë të parë pas shkarkimit të trajnerit të kombëtares shqiptare, Christian Panucci. ...

Mbledhje e jashtëzakonshme të hënën, kryeministri RAMA dhe zyrtarë të lartë vendosin me presidentin Armand DUKA për kampionatin shqiptar

Shtyrja e kampionatit dhe bojkoti i arbitrave, kanë nxitur reagimin edhe të drejtuesve të qeverisë. Bëhet fjalë për kryeministrin Edi Rama, i cili ka...

Kandidon në rangjet më të larta, Armand DUKA jep lajmin: Shpresoj të më mbështesin

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka kërkon të zërë njërin prej vendeve në Komitetin Ekzekutiv të UEFA-s. Kreu i...

Panucci u ‘masakrua’ pas humbjes së turpshme, reagon Armand Duka

Pas humbjes turpëruese në Skoci me rezultatin 2-0 në disfavor të kombëtares kuqezi, trajneri Christian Panucci është vënë në qendër të sulmeve e kritikave....

Lajmet e fundit