Tirana
clear sky
-0.5 ° C
-0.5 °
-0.5 °
93 %
1kmh
0 %
Die
10 °
Hën
9 °
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
9 °
E diel, 29 Janar, 2023

TAG

arlinda prenaj

Arlinda Prenaj, shqiptarja që përfaqëson Gjermaninë në garën e bukurisë “Mbretëresha e botës”

Arlinda Prenaj është modelja që ka “rrëmbyer” kurorën e “Miss Grand Kosova 2019”, “Miss Grand Germany 2020”, “Top Model of the Universe 2022” dhe...

Një vit më parë përfaqësoi Kosovën, bukuroshja shqiptare fiton turneun me ngjyrat e flamurit gjerman

Një vit më parë përfaqësoi Kosovën, teksa tashmë Arlinda Prenaj do të konkurojë me flamurin e Gjermanisë në turneun e bukurisë, Miss Grand.   ...

Lajmet e fundit