Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E martë, 27 Korrik, 2021

TAG

arkimed lushaj

Mbështeti Agron Shehajn për zgjedhje, Stresi merr telefonatën urgjente nga Tirana dhe reagon në Instagram: Kryetar i PD është vetëm Lulzim Basha

Arkimed Lushaj, i njohur me emrin e artit Stresi, ka publikuar në Instastory një video, ku thotë se ai ka mbështetur Agron Shehajn dhe...

Kejsi na tregon të vetmen gjë që dëshiron të ndryshojë tek Stresi (FOTO)

Kejsi dhe Stresi janë një nga çiftet më të komentuar të showbiz-it. Edhe pse larg fizikisht, ata kanë treguar se e kanë shumë të...

Stresi ‘shpërthen’ keq ndaj Ramës e Bashës: Ju kam dhj*rë në Shqipëri

Reperi Arkimed Lushaj ka shprehur gjithmonë qëndrimin e tij kundër kryeministrit Edi Rama, ndërsa sot ka reaguar me tone të ashpra edhe kundër liderit...

Stresi u lirua me kusht, reagon bashkëshortja e reperit (FOTO)

Vetëm pak minuta pasi Gjykata e Tiranës ka vendosur të lirojë me kusht reperin Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi, ka reaguar bashkëshortja e...

Prej 8 muajsh në qeli, lirohet nga burgu Stresi

Lirohet nga burgu këngëtari Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi. Mësohet se Gjykata e Tiranës ka liruar me kusht Stresin...

U arrestua me armë, kokainë dhe një femër, shkon në Gjykatë dosja e Stresit

Shkon në Gjykatë dosja për reperin Arkimed Lushaj, i njohur ndryshe si Stresi. Mësohet se ka rënë akuza për përfshirje të...

Edi Paloka poston FOTO me Dua Lipën, Stresi i bën komentin PIKANT

Demokrati Edi Paloka ka postuar ditën e sotme një foto me këngëtaren me origjinë shqiptare, Dua Lipa. Paloka ashtu si shumë...

Stresi në burg, Keisi planifikon dasmën (BISEDA me vjehrrën)

Ndërkohë që reperi Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ndodhet në burg pasi u kap me armë zjarri dhe kokainë në një hotel në...

Zbardhen përgjimet e Stresit: O vllai merre Salën dhe pyete. Ndihmomë se kërkimi do lekë…

Zbardhen përgjimet e Prokurorisë për të riun nga Tropoja Arkimed Lushaj, i njohur si "Stresi". Përgjimet janë kryer për një periudhë kohore nga 26...

Shpërthen keq reperi Stresi dhe paralajmëron protesta: Jemi populli më i shkë**yer, ne kështu duam…

Reperi Arkimed Lushaj, i njohur edhe si Stresi ka shpërthyer në një status në rrjetet sociale pas lajmit për rivendosjen e taksës së “Rrugës...

Lajmet e fundit