Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
94 %
2.1kmh
0 %
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
27 °
Mar
23 °
Mër
22 °
E shtunë, 3 Qershor, 2023

TAG

Arjon Luli

Nga “Përputhen” në Gjykatë, i publikoi fotot Ana Lleshit, dënohet me burg Arjon Luli

Dy prej pjesëmarrësve në emisionin "Përputhen"  Ana Lleshi dhe Arjon Luli dy vite më parë përfunduan në dyert e Gjykatës. Shkak për këtë u bë...

Modelja i bën “postobllok” Policisë, partneri publikon foton “hot”: Tani do kapen të gjithë kriminelët…

Ish konkurrenti i “Përputhen”, Arjon Luli është një ndër personazhet, të cilët dhe pas daljes së tij nga emisioni ka ditur si ti bëjë...

“Po mami ç’të tha?”, Serena Sula film pornografik me ish-konkurentin e “Përputhen”: Prindërit janë në stres …

Serena Sula është një ndër personazhet më të komentuara së fundmi nga protalet rozë. Ashtu si dhe ju të gjithë e dini modelja është në...

Bënte tweerk në mes të rrugës, Policia rrethon Arjonin dhe Serenën: Ti je burim aksidenti!

Arjon Luli dhe Serena Sula janë një ndër çiftet më të komentuar kohëve të fundit. Skandalet e njëpasnjëshme dhe fotot e tyre hot kanë...

Lajmet e fundit