Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
53 %
1kmh
75 %
Die
8 °
Hën
12 °
Mar
12 °
Mër
14 °
Enj
14 °
E diel, 27 Nëntor, 2022

TAG

arjola

Arjola Demiri më e fituara e ‘BBV’, ja sa kushtoi apartamenti që iu bë dhuratë

Një ndër surprizat më të bukura që është bërë në “Big Brother VIP Albania” është ajo e Arjola Demirit. Produksioni i vëllait të madh vendosën...

Puthja e “zjarrtë” në buzë mes Ilirit dhe Arjolës, reagon për herë të parë bashkëshortja italiane e balerinit, HABIT me deklaratën

Prova e kësaj jave për banorët e shtëpisë së “Big Brother” ishte që të luanin një pjesë prej një filmi të vjetër shqiptar. Iliri dhe...

VIDEO/ Iliri si “veshka mes dhjamit”, pas PUTHJES me Arjolën nuk PËRMBAHET as me Monikën

Prej katër muajsh banorët e Big Brother të mbyllur brenda në shtëpi kanë krijuar afrimitetet e tyre me njëri-tjetrin. Një ndër më të diskutuarit janë...

VIDEO/ “Je pasionant”, Arjola nuk përmbahet përballë Ilirit: Po të fute llapën të shkrin

Aktorja e humorit Arjola Demiri gjatë një bisede në shtëpinë e Big Brother Vip, në dhomën e gjumi, së bashku me Monikën dhe Einxhelin...

FOTO/ Arjola nuk i shpëton “screenshot-it”, me këmbët “zhul” shtrihet në krevat

Në Big Brother Vip një ndër temat më të diskutuara nga banorët është ajo e "pastërtisë". Kush lan më shumë? Kush fshin dhe kush...

VIDEO/ Arjola dhe Monika “çmendin”publikun, kërcim sensual në vaskë, aktorja lag me shampanjë Lubonjën

“Vëllai i madh” mbrëmjen e djeshme kishte rezervuar një ambient luksi për banorët e shtëpisë. Një suitë relaksuese, ku banorët të ndarë në çifte do...

VIDEO/ “Qenke budallicë krejt”, debat i ashpër mes Arjolës dhe Antonelës: Pse po më afrohesh…

Arjola dhe Antonela janë përplasur në një debat të ashpër me njëri-tjetrin pas spektaklit së mbrëmjes së djeshme. Ato filluan të debatonin për zërin e...

VIDEO/ Mes këmbëve të Arjolës, Iliri ndez atmosferën me kërcimin provokues

Përveç debateve në shtëpinë e “Big Brother” herë pas here nuk mungojnë as lojërat. Së fundmi ata kanë luajtur lojën e quajtur “Jenga” ose “Kulla...

FOTO/ Jo më brune, Nevina SHTYLLA bën ndryshimin e papritur, kolegia e saj ‘zhgënjehet’ (FOTO)

Moderatorja bukuroshe Nevina Shtylla befasoi publikun dhe ndjekësit e saj me ndryshimin e pamjes. Në një foto të postuar në ‘’Instagram’’,...


Lajmet e fundit