Tirana
moderate rain
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
82 %
3.1kmh
100 %
Hën
18 °
Mar
21 °
Mër
24 °
Enj
21 °
Pre
27 °
E hënë, 26 Shtator, 2022

TAG

arjan tase

“Dikush mori vajzën në krah, i hodhi një peshqir mbi trup”, rrëfimi tronditës i dëshmitarit që pa skenën e rëndë të vrasjes së Jonadës:...

Tragjedia e Himarës tronditi gjithë Shqipërinë. Vogëlushja 7 vjeçare, Jonada, u godit për vdekje nga slafi i cili drejtohej nga komisari Arjan Tase. Shënonte ora...

Vrau me skaf 7-vjeçaren në Himarë, avokati i njohur: Arjan Tase paska qenë pasanik me prona dhe para që nuk dihet si i ka...

Arjan Tase, ish-shefi i Komisariatit të Himarës që përplasi për vdekje me skaf Jonadën 7-vjeçare, dyshohet se ka vënë një sasi të konsiderueshme parash...

Arjan Tase flet për ngjarjen e rëndë: Nëse do rrotulloja skafin në anën tjetër, do vrisja familjen time

Gjykata e Vlorës ka dhënë masën “arrest me burg” për ish-komisarin Arjan Tase,i cili përplasje për vdekje me skaf 7-vjeçaren, Jonada Avdia në Himarë. Ai...

Përplasi me skaf 7-vjeçare në Himarë, Gjykata e Vlorës lë në burg ish-komisarin Arjan Tase

Gjykata e Vlorës ka dhënë masën “arrest me burg” për ish-komisarin Arjan Tase,i cili përplasje për vdekje me skaf 7-vjeçaren, Jonada Avdia në Himarë. Arjan...

Prokuroria ndryshon akuzën për Arjan Tasen, pritet të ashpërsohet masa për ish-komisarin, do akuzohet për “vrasje me dashje”

Prokuroria e Vlorës pritet të ashpërsojë akuzën që do të rëndojë ndaj Arjan Tases, i cili dy ditë më parë përpasi për vdekje me...

Mes lotëve dhe dhimbjes, i jepet lamtumira e fundit vogëlushes që u përplas për vdekje nga skafi në Himarë

Është përcjellë për në banesën e fundit 7-vjeçarja e cila ndërroi jetë ditën e djeshme pasi u përplas nga një skaf që drejtohej nga...

“Ma mori Zoti, ishim dorë për dorë”, pedagogu zbulon bisedën rrëqethëse me babain e 7-vjeçares: Duhet të kisha vdekur unë dhe jo Jonada…

Pedoagogu Bislim Ahmetaj ka zbuluar bisedën rrëqethëse me të atin e 7 vjeçares, e cila u përplas për vdekje nga skafi që drejtohej nga...

“Vrasje nga pakujdesia”, ja me sa vite burg mund të dënohet Arjan Tase që vrau 7-vjeçaren me skaf në Himarë

Një ngjarje tragjike u shënua ditën e djeshme në plazhin Potam të Himarës, ku skafi që drejtohej nga punonjësi i policisë Arjan Tase përplasi...

“Efektivi u arrestua për vrasje e kryer nga pakujdesia”, AMP tregon si u vra 7-vjeçarja nga efektivi Arjan Tase, 5 zyrtarë policie nën hetim

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore (AMP) ka dhënë detaje në lidhje me ngjarjen e ndodhur dje në plazhin Potam të Himarës dhe arrestimin e punonjësit...

“Diçka më goditi në fytyrë, mu sul si bishë”, Aurela Gaçe përlot me shkrimin për 7 vjeçaren: O mami nuk të shoh dot, as...

Tragjedia e Himarës tronditi të madh dhe të vogël. Çdo familje shqiptare po përjeton dhimbjen e familjes Avdia që ditën e djeshme humbën vogelushen...

Lajmet e fundit