Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

arjan salaj

Pamje të frikshme, edhe hekurat të shkrumbuar, pamje nga brenda magazinës së djegur te ‘Casa Italia’ (FOTO)

Pamje të frikshme këto të filmuara nga brenda magazinës së ‘Casa Italias’, ku çdo gjë është e shkrumbuar nga zjarri që ka më shumë...

Familjarët e Arjan Salajt ULTIMATUM shtetit: Nëse nuk e gjeni deri nesër në orën 08:00, futemi vetë brenda

Sot xhaxhai i 33-vjeçarit Arjan Salaj, Naim Salaj, u fut në magazinë bashkë me një grup zjarrfikësish për të parë ndonjë gjë identifikuese nga...

Zjarri te ‘Casa Italia’, i afërmi i 33-vjeçarit futet brenda në magazinë dhe nuk pranon të dalë prej 1 ore

Është përkeqësuar gjendja në zonën e ‘Casa Italia’, atje ku një zjarr i madh i ndodhur para dy ditësh tronditur vendin, pasi ende nuk...

Ngeci brenda kur po kërkonte 33-vjeçarin, por u shpëtua nga kolegët, zjarrfikës Përparimi: Rasti më i vështirë në gjithë karrierën time. Djalin po e...

Përparimi, një nga zjarrfikësit e shumtë që po punojnë prej 52 orësh pa pushim për të fikur zjarrin dhe për të gjetur 33-vjeçarin Arjan...

Lajmet e fundit