Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
- Advertisement -spot_img

TAG

arjan sala

E thotë Erion Veliaj: Arjan Sala, heroi i Casa Italias ishte aktivist i PS; kishte aplikuar dhe për komisioner në 25 prill

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj, thotë se “Dëshmori i Atdheut” Arjan Sala, ishte një aktivist i Partisë Socialiste dhe se kishte aplikuar për të...

Meta bën deklaratën ‘bombë’: Para Shqipërisë, le të shuhen edhe fëmijët e mi si të Adem Jasharit. Nuk jam me askënd, as me Monika...

Presidenti Ilir Meta sot nga Vlora ka folur për të ndjerin Arjan Sala i cili humbi jetën në një nga magazinat e Casa Italia...

Presidenti Meta vlerëson heroin Arjan Sala me “Dekoratën e Artë të Shqiponjës”: Njerëz të tillë i bëjnë nder kombit!

Presidenti Ilir Meta ka vlerësuar me “Dekoratën e Artë të Shqiponjës” heroin Arjan Sala, i cili humbi jetën pak javë më parë teksa u...

Në nder të heroit Arjan Sala, hapet një pus uji në Indonezi (VIDEO)

Një grup vullnetarësh në Indonezi kanë hapur një pus uji, i cili mban emrin e Arjan Salës, 32-vjeçarit I cili humbi jetën në magazinën...

Parkingun e makinave e kishte kthyer në magazinë, pronari i Casa Italias nuk dëshmon në Prokurori, pretendon se “nuk është mirë psikologjikisht”

Magazina e qendrës tregtare “Casa Italia” u përfshi nga flakë të mëdha pasditen e 24 marsit, të cilat vijuan për 3 ditë me radhë....

Sali Berisha shkon në shtëpinë e Arjan Salës: Akti i Arjanit është epik! Shërbimi i emergjencës pothuajse inekzistent

Ish-kryeministri Sali Berisha ka shkuar ditën e sotme në familjen e Arjan Salës, ku i ka shprehur ngushëllimet familjarëve për humbjen e madhe.Pas vizitës...

“Parkingu ishte kthyer në magazinë”, kreu i Zjarrfikses së Tiranës: Arjani ishte nisur drejt derës por nuk arrriti dot, shokët u kthyen kurse ai...

Kreu i Shërbimit Zjarrfikës të Tiranës Shkëlqim Goxhaj, ka treguar mbrëmjen e djeshme vendin ku u gjet trupi i pajetë i “Dëshmorit të Atdheut”Arjan...

Robert Budina: Arjan Sala pati impakt në media, prandaj Rama e shpalli “Dëshmor të Atdheut”

Regjisori Robert Budina thotë se 32 vjeçari Arjan Sala pati impakt mediatik me veprimin që bëri, ndaj kryeministri Rama mori vendimin dhe e shpalli...

Një shkollë në Shqipëri do të mbajë emrin e ‘Dëshmorit të Atdheut’, Arjan Sala

Një shkollë në Shqipëri do të mbajë emrin e heroit të heshtur, “Dëshmorit të Atdheut” Arjan Sala. Lajmin e bëri me dije aktivisti Arbër...

Me lot në sy dhe zërin duke iu dridhur, flet vëllai i Arjan Salës: Nuk dimë si do ia themi djalit të tij! Dilte...

“Dëshmori i Atdheut” Arjan Sala, i cili sakrifikoi veten për të shpëtuar 25 persona të tjerë, la pas një djalë të vogël 4 vjeç.Edmond...

Lajmet e fundit