Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

arjan ndoja

PROKURORI NDOJA ende në spital, KLP-ja i drejtohet Arta MARKUT: Të hetohet për studion ligjore (KËRKESA)

Vazhdojnë telashet për prokurorin e Durrësit Ajan Ndojën, pas atentatit të ndodhur ndaj tij në fillim të muajit, në rrugën nga Durrësi drejt Tiranës....

Prapaskenat e atentatit mafioz ndaj prokurorit NDOJA, LUBONJA bën propozim: Të bëhet proçes gjyqësor ndaj mafias si në Itali (PRECEDENTI)

Analisti politik Fatos Lubonja kërkon që në Shqipëri të organizohet një proçes i ngjashëm me atë në Itali në vitet 1986-1992 ku u arrestuan...

Atentati që tronditi Shqipërinë, shoqërohet një person i dyshuar për plagosjen e prokurorit NDOJA (DETAJE)

Zyra e policisë po mban sekret të dhënat identifikuese të këtij personi, por raportohet se ai është me origjinë nga...

AtentatI MAFIOZ ndaj prokurorit NDOJA dhe Landi MUHARREMIT, zbulohet se kujt i përkisnin targat e vjedhura të makinës së atentatorëve (FOTO-DETAJE)

Histora e atentatit ndaj prokurorit Arjan Ndoja, shoferit Andi Maloku dhe Aleksandër Lahos (Land Muharremi) po zbërthehet pak e nga pak. ...

Dje iu bë atentat, zbardhet DËSHMIA e prokurorit Ndoja: Nuk ka të bëjë me mua, gjithçka ndodhi shumë shpejt

Zbardhet dëshmia e prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja, të cilit iu bë pasditen e djeshme një atentat. Ndoja ka mohuar...

Atentati i dështuar ndaj prokurorit të ‘KÇK’-së, gazetari nxjerr fakte tronditëse: Makina e atentatorëve është vjedhur, i ka parë një banor i Ishmit (FOTO-DETAJE)

Gazetari Spartak Koka zbuloi detaje të tjera interesante rreth atentatit të djeshëm ndaj prokurorit Arjan Ndoja në mbikalimin e Shkozetit.  Në...

Iu bë atentat në Shkozet, Flamur Vezaj i del në ‘krah’ Prokurorit Ndoja: Është rritur jetim e është sprovuar, këtë të sotmen e di...

Gazetari investigativ Flamur Vezaj reagon në lidhje me atentatin që iu bë prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja pasditen e sotme në Shkozet, ndërsa u...

Akuza e rëndë e ish-kryeministrit: Atentat shtetëror mafioz ndaj prokurorit Arjan Ndoja, u paralajmërua

Ish kryeministri Sali Berisha ka reaguar pas atentantit të prokurorit të Durrësit, Arjan Ndojit pasditen e sotme tek mbikalimi i Shkozetit. ...

Lajmet e fundit