Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
81 %
2.1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
E martë, 4 Tetor, 2022

TAG

arjan ndoja

18 ditë në krevat pasi ra pre e atentatit, Arjan NDOJA kthehet në shtëpi

Prokurori i Durrësit Arjan Ndoja është zhvendosur në shtëpinë e tij pasditen e djeshme. Personi, i cili ra pre e atentatit...

E lidhur me Redjan RRAJËN, Krimet e Rënda i kthejnë celularin Kejvina Kthellës, llogaritë bankare dhe makina e modeles ende nën sekuestro

Gjykata e Krimeve të Rënda i kthen Kejvina Kthjellës celularin, por llogaritë e saj bankare vijojnë të mbeten të bllokuara dhe makina e modeles...

Atentati që tronditi drejtësinë dhe publikun, merren në pyetje Arjan NDOJA dhe Landi Muharremi: Nuk kemi konflikte me Redjan RRAJËN

Prokurori  Arjan Ndoja dhe Aleksandër Laho (Landi Muharremi) refuzojnë kategorikisht të kenë konflikte me Redjan Rrajën, personin e arrestuar për atentatin ndaj tyrenë 1...

Në burg për atentatin ndaj Arjan NDOJËS, caktohet data e seancës dhe gjyqtarja për Redjan RRAJËN

Seanca në Gjykatën e Apelit për Krimet e Rënda caktoi sot gjyqtaren që do të drejtojë çështjen për lirimin e Redjan Rrajës, i arrestuar...

Zbulohet i dyshuari i dytë i atentatit ndaj prokurorit Ndoja, gjurmët e ‘Julit të Pashakos’ gjenden në makinën e braktisur në Ishëm (Po përgatiste...

Julian Sula, i njohur si “Juli i Pashakos” është personi i dytë, i dyshuar si i përfshirë në atentatin që iu bë prokurorit të...

I arrestuari i vetëm për atentatin ndaj Arjan NDOJËS, Redjan RRAJA dërgon çështjen në Gjykatën e Apelit

I arrestuari për atentatin e 1 nëntorit ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja, Redjan Rraja ka apeluar vendimin e Gjykatës së Krimeve të Rënda,...

Krimet e Rënda marrin në pyetje biznesmenin durrsak, ishte pronar i makinës me të cilën udhëtonte prokurori Ndoja ditën e atentatit

Automjeti me të cilin po udhëtonte prokurori Arjan Ndoja ditën e atentatit, i përkiste shtetasit Fadil Çalliku nga Xhafzotaj i Durrësit. ...

La syzet në makinën e atentatorëve të prokurorit NDOJA, Krimet e Rënda lënë në burg Redjan RRAJËN

Gjykata e Krimeve të Rënda caktoi masën ‘’arrest me burg’’ për 34-vjeçarin Redjan Rrajën, i arrestuar nga policia si i dyshuari kryesor i atentatit...

I dyshuar si atentatori kryesor i prokurorit NDOJA, publikohet fotoja e Redjan RRAJËS, ja si policia ra në gjurmët e tij (DETAJE NGA HETIMI)

I dyshuari si atentatori kryesor ndaj prokurorit Arjan Ndoja dhe dy personave të tjerë, Redjan Rraja refuzon në mënyrë kategorike që të ketë qenë...

Ngushtohet rrethi i hetimeve për atentatin ndaj Arjan NDOJËS: Dy qitësit e tjerë janë nga…

Hetimet për atentatin e të premtes së kaluar ndaj prokurorit të Durrësit Arjan Ndoja po nxjerr në dritë detaje të reja. ...

Lajmet e fundit