Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

arjan ndoja

Zbardhet vendimi i vettingut: Prokurori Arjan Ndoja i lidhur me persona të botës së krimit! Janë vërtetuar dhe kontakte me politikanë

Prokurori i Durrësit Arjan Ndoja u shkarkua nga detyra më 6 maj 2022, pasi Komisioni i Pavarur i Kualifikimit, KPK konstatoi një sërë problemesh...

Brenda 6 viteve pasuria ju rrit me 649 herë, KPK SHKARKON nga detyra prokurorin Arjan Ndoja

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK), ka shkarkuar nga detyra prokurorin e Durrësit, Arian Ndoja. Procesi i tij i vetingut është kryer nga trupa e...

Përfaqësuesi i ONM “gozhdon” Arjan Ndojën: Pse u bëre prokuror kur merrje 250.000 euro në vit si avokat?! Kaq NUK fitojnë as në Belgjikë

Prokurori i Durrësit Arjan Ndoja është përballur sot me Komisonin e Pavarur të Kualifikimit, pasi ka dalë në vetting. Seanca ka nisur prej paradites...

Prokurori Arjan Ndoja në vetting: Filloi punë me 2 milionë lekë, në vitin 2016 kishte 1.2 MILIARDË! Pasuria ju rrit me 649 herë

Prokurori i Durrësit Arian Ndoja po përballet këtë të premte, më 29 prill, me Komisionin e Pavarur të Kualifikimit. Procesi i tij i vetingut...

Atentati te “Mbikalimi i Shkozetit”, dëshmon në gjyq prokurori Arjan Ndoja: Shënjestra isha unë! Plumbat janë në vendin tim

Prokurori Arjan Ndoja ka dhënë sot dëshminë e tij në Gjykatën e Posaçme, për atentatin që u bë në vendin e quajtur "Mbikalimi i...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, shtyhet senaca gjyqësore për Redjan Rrajën dhe Ariol Halilajn (ARSYEJA)

Është shtyrë seanca gjyqësore për Redjan Rrajën dhe Ariol Halilajn, të dyshuar për atentatin ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoji. Bëhet me dije se senaca është shtyrë...

Avokati i familjes së Andi Malokut akuzon gazetaren Klodiana Lala: Je bërë palë me krimin! Nuk kemi kërkuar para për vrasjen, duam drejtësi

Një përplasje e fortë ka ndodhur sot para Prokurorisë së Posaçme e cila po heton vrasjen e Andi Malokut, shoferit të prokurorit Arjan Ndoja...

Donin të eleminonin prokurorin Ndoja por vranë shoferin, familja e Andi Malokut kërkon dëmshpërblim nga dy autorët: E kishim djalë të vetëm

Familja e Andi Malokut, shofer i prokurorit të Durrësit Arjen Ndoja që mbeti i vdekur si pasojë e një atentati me armë zjarri te...

‘Më ka ikur shpirti’, babai i Andi Malokut i përlotur: Djali im është nën dhe’, nuk e çoj dëm gjakun e tij, shkoi të...

Genci Maloku, babai i Andi Malokut, shoferit 23 vjeçar, i cili mbeti i vrarë në atentatin që iu bë prokurorit Arjan Ndoji, ka folur...

Atentati ndaj prokurorit Ndoja, flet babai i shoferit të vrarë: Prokuroria të veprojë, ndryshe do e marr vetë gjakun e tim biri

Babai i Andi Malokut, shoferit të vrarë gjatë atentatit të prokurorit Arjan Ndoji, kërkon drejtësi për vrasjen e të birit.  ...

Lajmet e fundit