Tirana
light rain
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
1.5kmh
20 %
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
E martë, 30 Maj, 2023

TAG

Arjan Ndoj

Detaje të reja/ “Zbërthehet” ekonomistja Milena Deraj: Bashkëpunova me ish prokurorin Arjan Ndoj për t’i kërkuar 340.000 euro familjes Verracaku

Ekonomistja Milena Deraj e cila u arrestua dy ditë më parë pasi akuzohet se ka mashtruar familjen Ferracaku duke i kërkuar shumën 340 mijë...

Atentati ndaj prokurorit Arjan Ndoj, arrestohet në Abu Dhabi një tjetër autor, gati ekstradimi (EMRI)

Amar (Dritan) Shkëmbi, një shtetas shqiptar i përfshirë në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja në mbikalimin e Shkozetit, është arrestuar në Abu Dhabi. Falë...

Atentati ndaj ish-prokurorit Arjan Ndoj, lihen në burg pesë organizatorët (EMRAT)

Gjykata e Posaçme ka lënë në fuqi masën e sigurisë “arrest me burg” për pesë të akuzuarit si organizatorë për atentatin e ish-prokurorit Arjan...

Prokurori Arjan Ndoj në “vetting”, ka 23 apartamente dhe dy makina luksoze

Prokurori i Durrësit Arian Ndoja, i cili ishte objektiv i një atentati në fillim të muajit nëntor tek rrethrrotullimi i Shkozeti, është pjesë e...

U plagos në atentat, Landi Muharremi lë spitalin pas 18 ditësh

Landi Muharremi, i njohur edhe me pseudonimin “Rumi” ka dalë nga spitali 18 ditë pas atentatit te mbikalimi i Shkozetit, teksa po udhëtonte me...

“Dy atentatorët e prokurorit dyshohet se fshihen në Shkodër”

Dy nga atentatorët pjesëmarrës në atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoj, shoferit të tij Andi Maloku dhe Landi Muharremit dyshohen se fshihen në Shkodër. ...

Foto: Kush është Andi Maloku, shoferi i prokurorit Ndoj ndërroi jetë 6 ditë pas atentatit

Andi Maloku, ish-punonjës i policisë në Krujë, shoferi i prokurorit Arjan Ndoj ndërroi jetë 6 ditë pas atentatit në dalje të Durrësit. ...

VIDEO: Çfarë kishte në BAGAZHIN e makinës së prokurorit NDOJ, hetuesit nxjerrin THASËT me…

Ky është momenti kur hetuesit nxjerrin nga bagazhi i makinës me të cilën udhëtonte prokurori i Durrësit Arjan Ndoj thasë me dokumente. ...

Thirrja e KLP, Arta Marku nis verifikimet për prokurorin Arjan Ndoj

Prokuroria e Përgjithshme ka nisur verifikimet për prokurorin e Durrësit Arjan Ndoj, pas thirrjes së Këshillit të Lartë të Prokurorisë. Kryeprokurorja...

Prokurori Ndoj tregon çfarë ka në dosjet e gjetura në makinë: Çështje që lidhen me pronat…

Prokurori Arjan Ndoja Arjan Ndoji pohon se nuk është ndjerë në asnjë çast i kërcënuar me jetë, deri në momentin që emri i tij...

Lajmet e fundit