Tirana
clear sky
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
69 %
1.5kmh
0 %
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
38 °
E hënë, 21 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

arjan curri

Curri bën parashikimin e fortë: Brenda Qershorit SHBA do të shpallë “non-grata” ish-ministra të PS dhe pronarë mediash. Ata e dinë se iu është...

Analisti i njohur Arjan Curri ka bërë sot në “Open” një parashikim të fortë, teksa ishin duke folur për shpalljen “non-grata” të Sali Berishës....

“Ty të duken të gjithë kriminelë, e keni bërë Shqipërinë banda”, Curri kapet me gazetaren: Nuk është vrasje mafioze, ti ke sëmundje profesionale

Pedagogu Arjan Curri është përfshirë në një debat në emision me gazetaren Klodiana Lala, teksa ishin duke folur për ngjarjen e rëndë në Shkodër,...

“Ç’lider është ky që s’reagon për shkarkimin e Presidentit?!”, Curri zbulon prapaskenat Basha-Meta: Kanë që në 26 prill pa folur. Do ketë përplasje mes...

Analistët në emisionin “Open” janë treguar kritikë sot me liderin demokrat Lulzim Basha, i cili prej ditësh që kur ka nisur diskursi i maxhorancës...

Salianji e fton “LIVE” në studio të bëhet pjesë e PD, Curri: Hiqni njëherë rrangallat dhe vi, se unë s’rri me rrangallat aty (E...

Sonte në “Zonë e Lirë” analisti Arjan Curri u ftua “live” në emision nga Ervin Salianji për t’u bërë pjesë e Partisë Demokratike. Mirëpo...

Arjan Curri tregon ç’duhet të bëjë Basha që të mundë Ramën: Nëse na dëgjon ne fiton! Vuri të skaduarit në krye të listave…

Analisti Arjan Curri ka propozuar idenë se Basha duhet të fillojë të shohë gabimet tek vetja dhe partia e tij e të bëjë gjëra...

Deklarata e fortë e analistit: Basha largohet vetëm po dha dorëheqjen, nëse e sfidojnë do përsëritet historia e Olldashit

Analisti Arjan Curri është shprehur mbrëmjen e sotme se Lulzim Basham und të largohet nga Partia Demokratike vetëm nëse jep dorëheqjen.Ai tha në MCNTV...

‘Rama në Abu Dabi për vaksinën anticovid’, Curri: Kam informacione se e ka bërë më përpara

Moderatori Arjan Çani mbrëmjen e sotme ka pyetur kryetaren e LSI-së nëse lajmi i bërë publik në media, se Rama ka ikur në Abu...

Curri: Shqiptari i Kosovës le të ketë vrarë 100 veta, e meriton nënshtetësinë, i huaji jo

Analisti Arjan Curri, i ftuar në ‘Open’, duke folur për nënshtetësitë shqiptare të lëshuara nga presidenti i Republikës Ilir Meta, por dhe nga paraardhësit...

‘Të vuri Basha në listë por s’të njihte fare’ Arjan Curri përplaset me Shehajn, analisti përfundon duke i kërkuar falje ish-deputetit

Një debat i fortë mbrëmë mes analistit Arjan Curri dhe ish-deputetit të PD Agron Shehaj. Ky i fundit ishte i ftuar te ‘Zonë e...

Gazetari bën deklaratën e fortë: Meta është kërcënuar…

Gazetari Arjan Curri është shprehur se Presidenti Ilir Meta është kërcënuar me vrasje. I ftuar në emisonin “Zonë e lirë”, analisti...

Lajmet e fundit