Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
32 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

Arjan Curi

Deklarata e fortë e analistit: Brenda PD-së ka lëvizje për të hequr Berishën, ambasadorja amerikane do të dalë në shtator me emër…

Analisti Arjan Curi ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emsionin “Zonë e Lirë”, ku është shprehur se brenda PD-së ka...

Arjan Curi: Të hapen shkolla prindërimi, të mësojnë si prindërohet! Po u rregullua familja gjithçka tjetër ecën mirë

Analisti Arjan Curi, komenton ngjarjet e fundit në vend me në fokus rininë. Ai thotë se në vend duhet të hapen shkolla prindërimi, sepse nëse...

Deklarata e Ramës për punëtorë nga Bangladeshi, Çuri: Do përdoren politikisht, do u jepet pasaportë dhe do bëhen votues të PS-së

Analisti Arjan Çuri është shprehur mbrëmjen e djeshme se deklarata e Ramës për punëtorë nga Bangladeshi, është një skemë e sofistikuar trafiku të qënieve...

Analisti plas “BOMBËN” në emision: Rama, Basha dhe Meta të dielën u shkëputën nga shoqëruesit e tyre, ishin në të njëjtin restorant për 3...

Analisti Arjan Çuri ka bërë një deklaratë të fortë mbrëmjen e sotme në emisionin “Zonë e Lirë”, ku tha se të dielën e kaluar,...

Reforma në Drejtësi, Arjan Curi: Konflikti Rama-Meta drejt luftës finale

Analisti Arjan Curi ka deklaruar se konflikti Rama-Meta po shkon drejt luftës finale dhe se lufta po ndodh në terrenin e ndërkombëtarëve. ...

Lajmet e fundit