Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
38 %
4.6kmh
0 %
Hën
32 °
Mar
39 °
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
40 °
E hënë, 26 Korrik, 2021

TAG

Arjan Cani

Festivali i Këngës, Arian Çani ironizon Vera Grabockën: E shpëtoi fytyrën, ndryshe do ishte skandal…

Gazetari Arian Çani komenton fituesen e Festivalit të Këngës, dhe ironizon me zërat se vendi i parë ishte paracaktuar. Çani vlerëson...

“30 Qershori”, Arjan Çani: Këtu fillon konflikti i 10 viteve të ardhshme

Gazetari Arjan Çani komenton zgjedhjet e 30 qershorit, të cilat i sheh si themelet e një konflikti politik 10 vjeçar që do të nisë...

‘Mbeta 11 orë pa ujë e pa drita’, Arjan Çani i habit të gjithë me pamjen në emision (FOTOT)

Mbrëmjen e djeshme në 'Zonë e Lirë', moderatori Arjan Çani i ka habitur të gjithë me pamjen e tij. Ai është...

Si u përdor emri i Arjan Çanit për t’i vendosur gjoba bizneseve

Keqpërdorimi i të dhënave personale apo vjedhja e identitetit të gazetarëve nuk është vetëm një fenomen i botës “online”. Janë të...

‘I dogjët mandatet dhe filluat protestat sepse keni mbrapa Moskën’, Basha i përgjigjet Çanit: Jam politikani më proeuropian, s’ ka si unë

Kryedemokrati Lulzim Basha është i ftuar mbrëmjen e sotme në emisionin 'Zonë e Lirë' për të folur për situatën në vend. ...

‘Unë rri në periferi të Tiranës, kam qejf të pi kafe me katunarët se jam dhe vetë’, deklarata epike në emision

Mbrëmjen e sotme në studion e emisionit 'Zonë e Lirë' është i ftuar kryedemokrati Lulzim Basha, për të folur rreth lëvizjeve më të fundit...

Shpërthen Arjan Çani pas lajmit te ‘Tema’: Mero by*tha me mut. O k*rvë e ndyrë…(Përplasja)

Moderatori i “Zonë e Lirë”, Arjan Çani ka shpërthyer në fyerje ndaj gazetarit Mero Baze, pasi në portalin e këtij të fundit u postua...

Analisti e vë në siklet: ‘Ke linja perfekte’. Ja si përgjigjet Grida Duma

Sot në emisionin ‘Zonë e Lirë’ të moderatorit Arjan Çani është e ftuar edhe deputetja e PD-së, Grida Duma. Në panel...

Duhet të deklarosh se nuk ke kandidat tjetër për Tiranën veç Veliajt…Ja si përgjigjet Rama

Gjatë intervistës në emisionin 'Zonë e Lirë' të Arian Çanit, kryeministri Edi Rama i është përgjigjur 'Pyetjes që vret' për të cilën Çani bën...

Rezart Veleshnja tregon bisedën me Arjan Çanin, çfarë më tha për imitimin

Rezart Veleshnja është padyshim një nga aktorët më të preferuar të humorit. Rolet e tij në 'Portokalli' pëlqehen shumë nga publiku. ...

Lajmet e fundit