Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

Arjan Cani

E “zbulon” Çani dhe Ruzhdi Metali: Për të hequr gjakun e keq, Edi Rama vendos në qafë…

Doktori i njohur popullor Ruzhdi Metali ishte sot i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” dhe foli për disa kura që mund të ndihmojnë...

Shtyrja e negociatave, shpërthen Arjan Çani: Jemi vend primitiv i mbushur me plehra, këtu njerëzit vijnë erë në rrugë

Gazetari i njohur Arjan Çani shpërthen në revoltë pas shtyrjes së datës së hapjes së negociatave nga Bashkimi Europian për Shqipërinë. Çani tha gjatë një...

Gazetari bën deklaratën e PAPRITUR: Bashës i intereson të jetë numri dy, sepse përfiton nga tepsia e Ramës, ka pjesën e vetë aty

Gazetari Ylli Rakipi është pyetur nga kolegu i tij Arjan Çani, se pse Edi Rama e do me kaq ngulm pushtetin, duke thënë se...

“Të kuqen e dua se…”, Berisha habit me kërkesën në studio: M’i hiq këto…

Ish-kryeministri Sali Berisha paraqiti një kërkesë të pazakontë në studion e “Zonë e Lirë”, aty ku është i ftuar këtë mbrëmje. Teksa u ul në...

Arjan Çani bën deklaratën e fortë: Ky është një vend që drejtohet nga guvernatorë, shqiptarët kukulla në duart e të huajve

Gazetari i njohur Arjan Çani ka folur në lidhje me shpalljen “non grata” të Sali Berishës  dhe familjes së tij nga SHBA. Ai është shprehur...

“Basha është njeri pozitiv”, Arjan Çani: Po të isha në vend të tij, do kisha dhënë dorëheqjen e parevokueshme

Gazetari i njohur Arjan Çani thotë se do të kishte dhënë dorëheqjen e parevokueshme nëse do të ndodhej në vend të kryedemokratit Lulzim Basha. Çani...

Arjan Curri tregon ç’duhet të bëjë Basha që të mundë Ramën: Nëse na dëgjon ne fiton! Vuri të skaduarit në krye të listave…

Analisti Arjan Curri ka propozuar idenë se Basha duhet të fillojë të shohë gabimet tek vetja dhe partia e tij e të bëjë gjëra...

Do japësh dorëheqjen apo do e fitosh prapë lojën brenda PD po humbe lojën e madhe jashtë PD? Basha: Unë e kam dhënë përgjigjen,...

Gazetari Arjan Çani e ka pyetur sonte kryetarin e PD-së, Lulzim Basha nëse do e japë dorëheqjen nëse humbet apo do bëjë çmos që...

Trondit Arjan Çani: Pak vrasje ka, duhet të kishte më shumë

Gazetari Arjan Çani ka tronditur opinionin publik me deklaratën e tij të fundit, që për hir të së vërtetës është e përsëritur. Pak kohë...

Pse mungove sot në ‘dasmën’ e PD, jeni përçarë? Kryemadhi: Sot ishte darka e dajave, vijnë dajet me viça dhe tollumbace. Pyesni çifutin e...

Gazetari i njohur Arjan Çani kanë vënë re një mungesë të madhe në festën e PD-së sot në shesh, mungesën e LSI dhe vetë...

Lajmet e fundit