Tirana
light rain
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
61 %
1.5kmh
20 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

Arjan Cani

Sofia e “Zonë e Lirë” shkon në varreza, ja dedikimi i saj

Atë jemi mësuar ta shikojmë çdo të premte, në ekranin e Televizionit Klan, në programin e Arjan Çanit, “Zonë e lirë”. Elegante dhe e...

Berisha: Rama i fortë? Do vijë dita që do votohet Byroja e Hetimit

Disa ditë më parë, kryeministri Edi Rama deklaroi nga studio e “Top Story” se nëse do të kishte në dorë gjykatat, përpara tyre do...

Arjan Çani në një tjetër emision, ja ku do e shohim gazetarin e njohur

Arjan Çani nuk do të shfaqet vetëm në emisionin e tij “Zonë e Lirë”, por edhe në një shfaqje tjetër, po brenda televizionit Klan....

Byroja e Hetimit / Kur do fillojnë arrestimet? Ja si përgjigjet ministri Tahiri

Ministri i Punëve të Brendshme, Saimir Tahiri, ishte sot i ftuar në emisionin “Zonë e Lirë”, ndoshta për të konfirmuar edhe thashethemet se është...

Kika flet për “Miss dhe Mister Pornostar”, tregon se si i ka ofruar seks Arjan Çanit

Kika i "Big Brother 8" vjen me një risi këtë herë. Ka vendosur të tronditë opinionin publik duke organizuar për herë të parë Miss...

Lajmet e fundit