Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

Arjan Cani

“Të kuqen e dua se…”, Berisha habit me kërkesën në studio: M’i hiq këto…

Ish-kryeministri Sali Berisha paraqiti një kërkesë të pazakontë në studion e “Zonë e Lirë”, aty ku është i ftuar këtë mbrëmje. Teksa u ul në...

Arjan Çani bën deklaratën e fortë: Ky është një vend që drejtohet nga guvernatorë, shqiptarët kukulla në duart e të huajve

Gazetari i njohur Arjan Çani ka folur në lidhje me shpalljen “non grata” të Sali Berishës  dhe familjes së tij nga SHBA. Ai është shprehur...

“Basha është njeri pozitiv”, Arjan Çani: Po të isha në vend të tij, do kisha dhënë dorëheqjen e parevokueshme

Gazetari i njohur Arjan Çani thotë se do të kishte dhënë dorëheqjen e parevokueshme nëse do të ndodhej në vend të kryedemokratit Lulzim Basha. Çani...

Arjan Curri tregon ç’duhet të bëjë Basha që të mundë Ramën: Nëse na dëgjon ne fiton! Vuri të skaduarit në krye të listave…

Analisti Arjan Curri ka propozuar idenë se Basha duhet të fillojë të shohë gabimet tek vetja dhe partia e tij e të bëjë gjëra...

Do japësh dorëheqjen apo do e fitosh prapë lojën brenda PD po humbe lojën e madhe jashtë PD? Basha: Unë e kam dhënë përgjigjen,...

Gazetari Arjan Çani e ka pyetur sonte kryetarin e PD-së, Lulzim Basha nëse do e japë dorëheqjen nëse humbet apo do bëjë çmos që...

Trondit Arjan Çani: Pak vrasje ka, duhet të kishte më shumë

Gazetari Arjan Çani ka tronditur opinionin publik me deklaratën e tij të fundit, që për hir të së vërtetës është e përsëritur. Pak kohë...

Pse mungove sot në ‘dasmën’ e PD, jeni përçarë? Kryemadhi: Sot ishte darka e dajave, vijnë dajet me viça dhe tollumbace. Pyesni çifutin e...

Gazetari i njohur Arjan Çani kanë vënë re një mungesë të madhe në festën e PD-së sot në shesh, mungesën e LSI dhe vetë...

Trondit Arjan Çani: Ja pse do jetë LAJM I MIRË nëse do ketë fushatë të egër deri në vrasje

Gazetari i njohur Arjan Çani bën një parashikim të errët për fushatën elektorale, që do të nisë zyrtarisht ditën e nesërme dhe trondit me...

‘Çështja e detit në Hagë’, Çani: S’ka marrëveshje! Rama është lojtar, i shkel syrin Athinës dhe i bën ‘presion’ Erdoganit

Çështja e detit dhe vizita e ministrit të Jashtëm grek Dendias ka bërë shumë bujë në Shqipëri. Kryeministri ynë tha gjatë deklaratës së përbashkët...

‘Spurdhjak greqisht-folës nga Xarra’, gazetari shpërthen ndaj Dules dhe Arjan Çanit: Qirje Vangjeli, po të kishte ndodhur në Greqi…

Politikani Vangjel dule, ka qenë i ftuar mbrëmjen e djeshme në emisionin "Zonë e lirë", ku ka folur për ngjarjet e fundit politike, marrëveshjen...

Lajmet e fundit