Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

arjan balla

“Më gjej numrin e kësaj me Toyota”, PËRGJIMET: Si u arrestuan oficerët e Tiranës, njëri “u marros” nga vajza që pa në lavazh, hapën...

Tre efektivë të Komisariatit nr.1 në Tiranë janë arrestuar nga SHÇBA, pasi janë futur në sistmin dhe regjistrat e Policisë për të marrë të...

Lajmet e fundit