Tirana
clear sky
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
83 %
1kmh
0 %
Mër
41 °
Enj
41 °
Pre
39 °
Sht
40 °
Die
41 °
E mërkurë, 28 Korrik, 2021

TAG

aris papas

Pamje SHUMË të RËNDA: Momenti kur ekzekutohet me armë shqiptari në mes të Athinës (VIDEO)

Të rënda janë pamjet e publikuara nga mediat greke, ku shihet qartë ekzekutimi i shqiptarit minoritar Aris Papas, në një kafene në Athinë, Greqi....

Vetëm 20 ditë pasi doli nga burgu, shqiptari grabiti bankën dhe qëlloi policët, ja pse u përmend në parlamentin grek (EMRI)

Greqia është tronditur së fundmi nga disa krime të njëpasnjëshme, siç ishte ajo e vrasjes së gazetarit që sapo doli nga një studio televizive,...

VIDEO/ “Çfarë të bënë o djali im?”, nëna e 34-vjeçarit shqiptar shpërthen në lot dhe e qan greqisht; viktima në shkurt i shpëtoi atentatit...

Detaje të reja bëhen me dije lidhur me ngjarjen e rëndë që ndodhi sot pasdite në Sepolia të Athinës, Greqi. Një sulm i armatosur...

Lajmet e fundit