Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mër
27 °
Enj
27 °
Pre
29 °
Sht
30 °
Die
32 °
E mërkurë, 16 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

TAG

arian cani

Arian Çani: Edi Rama i ka hedhur trutë e gomarit dynjasë, Ambasadat e dinin që ai do t’i fitonte zgjedhjet, me Bashën luan bllof

Moderatori dhe gazetari Arian Çani thotë se kryeministri Rama “u ka hedhur njerëzve trutë e gomarit” dhe të gjithë e besojnë. Sipas tij, dalja...

Arian Çani: Shqipëria është nevojtore e Europës, situata do bëhet edhe më e rëndë sepse këtu nuk është lajm kur dikush vritet

Gazetari Arian Çani e ka cilësuar Shqipërinë si nevojtore të Europës, duke iu referuar vrasjeve të shumta që kanë ndodhur kohët e fundit në...

Parashikimi i Arian Çanit: Nëse numri i votuesve është mbi 1.6 milion, fitorja e opozitës është e sigurt

Prej orës 07:00 të mëngjesit të sotëm ka nisur procesi i votimit për zgjedhjet parlamentare në vendin tonë. Pjesëmarrja deri më tani është e...

Paralajmërimi i fortë i gazetarit: Ikni urgjent nga Shqipëria! Këtu do të bëhet kasaphanë

Moderatori i emisionit “Zonë e Lirë”, Arian Çani, ka bërë një paralajmërim të fortë, pasi u shpreh se në Shqipëri do të bëhet kasaphanë.Ai...

‘Isha te Senatoriumi dhe nuk kishte vende të lira’, Arian Çani tregon çfarë pa te spitali ‘Shefqet Ndroqi’: Kishte ambulanca që refuzoheshin, thonë që...

Gazetari Arian Çani ka treguar se ka qenë në spitalin “Shefqet Ndroqi” pak ditë më parë, në të cilin trajtohen personat e infektuar me...

“Turp të kesh”, këngëtarja i kthehet ashpër Arian Çanit: Mos më provoko…(VIDEO)

Këngëtarja e muzikës popullore, Romina Aliaj i është kthyer keq moderatorit Arjan Çani teksa ky i fundit i tha se kënga e saj kishte...

‘Ke marrë porosi në telefon të më ndërpresësh mua’, Meta përplaset me Arian Çanin: Po s’ke kohë për mua më thuaj të iki

Presidenti Ilir Meta ka shpërthyer në akuza dhe ofendime ndaj kryeministrit Rama në emisionin “Zonë e Lirë”, por është përplasur edhe me drejtuesin e...

Deklarata e fortë e gazetarit: Rama do të ‘tradhtojë’ vëllanë e tij, greqishten e flet shumë mirë…

Gazetari Arian Çani ka bërë një deklaratë të fortë në emisionin “Open”, ku ka deklaruar se kryeministri Rama do ta “tradhëtojë” Erdoganin, për të...

Arian Çani ‘mbyll hesapet’ me KLAN dhe Aleksandër Frangajn, ja ku do shfaqet ‘Zonë e Lirë’

Arian Çani është një nga moderatorët më të suksesshëm dhe më të paguar televizivë. Ai nuk ndërron ‘kanal’ shpesh ama nuk...

Në studio vetëm 1 të ftuar, Arian Çani shpërthen ndaj Ramës dhe i ‘dërgon’ mesazh: Na mbylli i Gjatiiii… Putain! Je qe je, futi...

Moderatori Arian Çani ka bërë një postim shpërthyes, pasi në emisionin e fundit kishte vetëm një të ftuar sepse Autoriteti i Mediave Audiovizive dha...

Lajmet e fundit