Tirana
light rain
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
73 %
2.6kmh
75 %
Enj
19 °
Pre
26 °
Sht
26 °
Die
24 °
Hën
25 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

TAG

arian agushi

Reperi shqiptar jep lajmin e bukur: Baba për herë të dytë

Reperi i famshëm, Arian Agushi, i njohur si Gold Ag, dhe bashkëshortja e tij Ermira, do të bëhen prindër për herë të dytë. Këtë lajm...

Reperi shqiptar rrëfehet si kurrë më parë: Dua të bëhem sa më shpejt baba

Reperi Arian Agushi, i njohur ndryshe si Gold AG është munduar gjithmonë ta mbajë larg mediave jetën private. Por së fundmi...

Lajmet e fundit