Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

argjentina

Argjentina nis përpjekjen madhore për identifikimin e viktimave të “Luftës së Pisët”, teste ADN-je edhe në Shqipëri

Qeveria argjentinase ka dërguar mijëra pako me teste ADN-je te konsullatat e saj në mbarë botën, në një përpjekje madhore për të identifikuar viktimat...

Copa America, Argjentina mund Kilin dhe siguron vendin e tretë

Kombëtarja e Argjentinës arriti ta mbyllte kompeticionin e Copa America në vendin e tretë pas fitores 2-1 ndaj Kilit. Aguero dhe...

Skualifikimi i Argjentinës, Patozi: Ja ngjashmëria e Botërorit me zgjedhjet në Shqipëri

Pas skualifikimit të Argjentinës, ish deputeti i PD, Astrit Patozi ka zgjedhur t’a krahasopjë këtë me zgjedhjet në Shqipëri.   Me...

Maradona në gjendje të rëndë pas fitores së Argjentinës (Video)

Ylli i futbollit botëror, Diego Armando Maradona është filmuar në gjendje të rëndë pas fitores së Argjentinës në ndeshjen kundër Nigerisë. ...

E bujshme, Mesi bën premtimin e pazakontë nëse Argjentina fiton botërorin

Botërori i Rusisë është cilësuar si stacioni i funidt i mundëshëm për Lionel Mesin për të fituar një kupë bote. “Ylli katalanas” me...

Mesi kërkon kupën e botës, por i druhet këtyre kombëtareve

Kupa e Botës në Rusi besohet të jetë shansi i fundit për Lionel Mesin për të fituar një trofe botëror. Por pavarsisht se...

Lajmet e fundit