Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
59 %
6.2kmh
0 %
Enj
16 °
Pre
19 °
Sht
18 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 23 Mars, 2023

TAG

Argjend Canaku

Qëlloi një person me shkop bejsbolli dhe thikë, dënohet 23 vjeçari shqiptar në Britani (EMRI-FOTO)

 Një 23-vjeçar shqiptar në Britani është dënuar nga gjykata e Oksfordit me 22 muaj burg, pasi rrahu një person brenda një dyqani. Mediet e...

Lajmet e fundit