Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
81 %
0.5kmh
0 %
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
24 °
Die
22 °
E mërkurë, 5 Tetor, 2022

TAG

Arena Kombetare

E KONFIRMUAR/ ‘Arena Kombëtare’ ndryshon planet, vendoset stadiumi ku do të presim Islandën (FOTO)

Përballja me Islandën në 10 shtator për kualifikueset e EURO 2020-ës nuk do të luhet në ‘’Arenën Kombëtare’’ në kryeqytet, por te ‘’Elbasan Arena’’....

‘’Arena Kombëtare’’ drejt kompletimit, RAMA nuk përmbahet: S’ka të dytë si ky në rajon, prisni dhe pak (FOTO)

Kryeministri Rama postoi pamjet e punimeve në ‘’Arenën Kombëtare’’ në profilin e tij në ‘’Facebook’’. Nga fotot shihet se ka përfunduar...

PIKANTE/ Mori pushimet e verës, Ardit GJEBREA viziton ‘Arenën Kombëtare’ me SHAKOHOXHËN, komentatori i futbollit e thumbon: Do na kishe lënë pa punë

Komentatori i njohur i futbollit Dritan Shakohoxha dhe moderatori i "E diela shqiptare" Ardit Gjebrea vizituan sot “Arenën Kombëtare”. Dy personazhet e njohur të...

Projekti Arena Kombëtare dhe Sheshi Italia, 2.57 milion euro tender nga Fondi Shqiptar i Zhvillimit

Fondi Shqiptar për Zhvillim tenderon për rikonstruksion sheshin Italia. Të dhënat e publikuara nga Open Data Albania thonë se tenderi është...

Bie nga lartësia duke punuar te Arena Kombëtare, vdes te Trauma punonjësi (EMRI)

Një 40 vjeçar ka ndërruar jetë mesditën e sotme pasi ka rënë nga lartësia në ambientet e stadiumit 'Arena Kombëtare në Tiranë. ...

‘Qilim kuq e zi’, Rama nxjerr pamjet, ja mbulesa e ‘Arenës Kombëtare’

Kryeministri Edi Rama ka treguar mëngjesin e sotëm materialet që do të përdoren, për mbulesën e stadiumit “Arena Kombëtare”. "MIRËMËNGJES...

Hodhi në gjyq DPT për ‘Arenën Kombëtare’, FSHF bën LËVIZJEN e papritur për ndeshjen e radhës

Ndeshja Shqipëri-Moldavi do të luhet në 11 qershor në stadiumin ‘Arena Kombëtare’. Federata Shqiptare e Futbollit ka depozituar në UEFA kërkesën...

Lajmet e fundit