Tirana
light rain
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Pre
32 °
Sht
29 °
Die
28 °
Hën
31 °
Mar
34 °
E premte, 12 Gusht, 2022

TAG

Arena Kombetare

Ndeshja me Francën, Duka: Stadiumi nuk ishte gati, ka probleme me fushën

Viti 2019 ishte me të vërtetë i suksesshëm për futbollin shqiptar. Më 17 nëntor u inagurua stadiumi i ri kombëtar, ku një humbje 2-0...

Inagurimi i ‘Arenës Kombëtare’, tifozët thërrasin në kor gjatë ceremonisë ‘Rama Ik’ (VIDEO)

Ndërkohë që kryeministri Edi Rama po mbante fjalën e tij në Inagurimin e Stadiumit ‘Air Albania’, tifozë të shumtë dëgjohen teksa me thirrje në...

Do shkoni sot në stadium? Kujdes! Ja çfarë duhet të keni parasysh (Rregullorja)

Stadiumi i ri kombëtar pritet të inagurohet sot në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Francës. Të gjitha biletat janë shitur dhe interesi...

RAMA viziton Arenën Kombëtare/ Batuta dhe ‘thumbime’ me Dukën: BERISHËS nuk i bën dot gol (E PLOTË)

Ditën e nesërme në sfidën Shqipëri-Francë pritet që të ndodhë dhe inagurimi i stadiumit të ri Kombëtar, “Air Albania Stadium”. Ditën...

Marrin fund dilemat, vendoset emri i ri i ‘Arenës Kombëtare’ (DETAJE-SA DO TË PAGUHET NË 1 VIT)

Ceremonia e përurimit të stadiumit do të bëhet në 17 nëntor gjatë takimit eliminator për ‘’EURO 2020’’ me Francën.

‘Arenës Kombëtare’ i jepet ‘dora e fundit’, pamjet nga testimi i ndriçimit (VIDEO)

Pak orë më parë kryeministri Edi Rama ka publikuar pamjet më të fundit nga stadiumi 'Arena Kombëtare". Në vidoen e pulikuar...

‘Arena Kombëtare’ drejt fundit, akuzon ish-kryeministri Berisha: Qendra Tregtare Rama (FOTO)

Ndërkohë që “Arena Kombëtare” po vjen në fazën e fundit të punimeve, disa pamje të publikuara pak ditë më parë nga FSHF-ja, kanë bërë...

Lajmet e fundit