Tirana
few clouds
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
47 %
2.6kmh
20 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
E diel, 2 Tetor, 2022

TAG

Ardjan Capja

Atentati ndaj Ardjan Çapjas, autoritetet shqiptare kërkojnë ndihmën e Zvicrës për snajperin e përdorur, merren emrat të trajnuarve të Gardës

Autoritetet shqiptare kanë kërkuar ndihmë nga autoritetet zvicerane për të zbardhur atentatin e bërë ndaj Ardian Çapjas në 8 Qershor 2020, i cili u...

Vrasja babë e bir në Elbasan, GJKKO merr në shqyrtim dosjen e Ardian Çapjes dhe bashkëpuntorëve të tij

Gjykata e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka kaluar në gjykim dosjen ndaj Ardian Çapjes, Klajdi Dokolit, Etjen Canit dhe Ervis Bardhit,...

Vrasja e babë e bir në 2012 në Elbasan, dosja e vëllezërve Çapja shkon në SPAK; akuzohen për grup të strukturuar kriminal

Dosja e Ardjan Çapjas, vëllait të tij Florenc Çapja dhe dhe 4 anëtarëve të tjerë që dyshohet se morën pjesë në ekzekutimin e Gentian...

‘Na rrezikohet jeta’, merren në mbrojtje dy prokurorët që prenë fletën e arrestit për Ardjan Çapjan

Drejtuesi i prokurorisë në Elbasan, Kreshnik Ajazi dhe prokurori Ridvan Suka janë marrë nën mbrojtje. Vendimi për marrjen në mbrojtje të Ajazit dhe Sukës është...

I shpëtoi 4 atentateve, kush është ARDIAN ÇAPJA, historia e HASMËRISË me familjen MEMA dhe akuza për ekzekutimin e babë e bir brenda shtëpisë...

Forcat Speciale ndaluan sot në Elbasan Ardjan Çapjan, i akuzuar nga Prokuroria për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqiri, në vitin 2012. Në kërkim,...

I akuzuar për vrasje, RENEA zbarkon në Elbasan dhe ndalon Ardjan Çapjan, shpallet në kërkim Florenc Çapja: Ekzekutuan babë e bir në 2012 (DETAJE)

Forcat Speciale ndalojnë Ardjan Çapjan, i akuzuar nga Prokuroria e Elbasanit për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqiri, në vitin 2012. Në kërkim, është...

Jepen masat e sigurisë për anëtarët e familjes Çapja, qëlluan mbi policinë

Prokuroria e Krimeve të Rënda ka përcaktuar masat e arrestit për anëtarët e familjes Çapja që qëlluan mbi policinë në Elbasan, pak ditë më...

Lajmet e fundit