Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

ardit hida

I vdiq vëllai në sherrin e Elbasanit, flet Mikel Kovaçi nga spitali, mohon akuzat e 14-vjeçares: E kisha të dashur, doja ta njihja, s’i...

Mikel Kovaçi, i cili mbeti i plagosur në ngjarjen e Elbasanit, ndërsa vëllai i tij Florenc Kovaçi humbi jetën, ka folur në lidhje me...

“Piva disa herë drogë me ta”, motra e Ardit Hidës rrëfehet për vrasjen e 26-vjeçarit në Elbasan: Ata i treguan vëllait për videot që...

Motra e Ardit Hidës, autorit të vrasjes së 26-vjeçarit Florenc Kovaçit, ka rrëfyer detaje për ngjarjen që tronditi Elbasanin 3 netë më parë. Ajo ka...

Vrau me thikë 28-vjeçarin dhe i plagosi vëllain, ky është autori i krimit në Elbasan

Ardit Hida është 24 vjeçari i cili vrau mbrëmjen e djeshme 28-vjeçarin Florenc Kovaçi dhe plagosi vëllain e këtij të fundit, Mikel Kovaçi, në...

Lajmet e fundit