Tirana
clear sky
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
78 %
1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
35 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

TAG

ardit gjebrea

“Masakruan” Anxhela Peristerin se bëri simbolin e shqiponjës, reagon i revoltuar Ardit Gjebrea ndaj mediave serbe: Këta janë të sëmurë mendorë…

Mediat serbe ditën e djeshme “masakruan” Anxhela Peristerin pasi ajo bëri shqiponjën dykrenare me duar. Ky veprim i Anxhelës nuk u prit aspak mirë nga...

Fitoi betejën me Covid-19, Ardit Gjebrea rikthehet në ekran, ka një mesazh për të gjithë shqiptarët

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea, ka fituar betejën me koronavirusin. Lajmin e bëri të ditur vetë ai më herët nëpërmjet një...

Sherr mes Ardit Gjebreas dhe Albërije Hadërgjonajt, këngëtarja zbulon çfarë ka ndodhur mes tyre

Këngëtarja e njohur, Albërije Hadërgjonaj ka thënë se nuk flet me Ardit Gjebrean. Teksa ishte e ftuar në “NIN”, me Alaudin...

I infektuar me Covid-19, përkeqësohet gjendja e Ardit Gjebreas, ja kush do e zëvendësojë në emision

Moderatori i njohur Ardit Gjebrea ka njoftuar se mjekët i rekomanduan që të pushojë, pasi u infektua me koronavirus. Javën e...

Ardit Gjebrea pozitiv me Covid-19, tregon gjendjen shëndetësore dhe si do ta drejtojë emisionin të Dielën

Moderatori i njohur dhe shumë i dashur për publikun, Ardit Gjebrea, është konfirmuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka bërë me...

Puthja e parë në tualetin e restorantit? Lindi dhe Venera: Na vjen turp ta tregojmë, por e kemi dhënë…

Të ftuar në rubrikën “Tani mund të këndosh” tek E Diela Shqiptare ka qenë Venera dhe Lindi, një nga çiftet më simpatike të shoëbizit...

Ardit Gjebrea humb njeriun e shtrenjtë: Shembull i mirësisë dhe dashurisë, nuk u lodhe për askënd

Ditën e sotme ka ndërruar jetë Shpëtim Gjebrea, babai i deputetes socialiste Elona Gjebrea. Lajmin e ka bërë vetë të ditur...

Monologu i Ardit Gjebreas për shembjen e teatrit: Nuk e mbrojtët dot se keni lënë në harresë aktorët që mbajtën atë godinë

Shembja e godinës së Teatrit Kombëtar nuk i ka lënë një shije të mirë edhe moderatorit Ardit Gjebrea. Më shumë se...

Surpriza e veçantë: Fifi feston ditëlindjen mes pallateve në Tiranë, përlotet nga mesazhi i prindërve dhe motrës (VIDEO-LIVE)

Këngëtarja Filloreta Raçi ditën e sotme feston ditëlindjen, ndërsa surprizën më të bukur ia ka bërë Ardit Gjebrea. Moderatori ka vendosur...

Debati për fituesen e KËNGËS MAGJIKE, kompozitorja: Dritëshkurtër, mendojnë për show të momentit dhe për ca miliona që harxhohen brenda ditës (Si iu lut...

Fituesja e edicionit të sivjetshëm të 'Këngës Magjike' ka ngjallur debate të shumta në rrjet. Publiku është i ndarë mes...

Lajmet e fundit