Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Mër
33 °
Enj
40 °
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
E mërkurë, 4 Gusht, 2021

TAG

Ardit Çela

Ardit Çela nxjerr dokumentin dhe denoncon: Perla e radhës, KQZ futi duart tek kutia dje duke vazhduar masakrën e procesit

Drejtuesi politik i Qarkut të Beratit, Ardit Çela, ditën e sotme ka bërë një denoncim, ku thotë se KQZ, “ka futur duart” në kutitë...

Lajmet e fundit