Tirana
scattered clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
41 %
3.1kmh
40 %
Hën
25 °
Mar
27 °
Mër
25 °
Enj
23 °
Pre
25 °
E hënë, 20 Shtator, 2021

TAG

ardit bucpapa

Policia zbardh plagosjen në Durrës, arreston Arbër Tivarin dhe shpall në kërkim autorin: Pas sherrit, qëlluan të dy me armë (DETAJE)

Arbër Tivari, 25 vjeç, mbeti i plagosur mbrëmjen e djeshme në qytetin e Durrësit, si pasojë e të shtënave me armë zjarri. Në kërkim,...

Del FOTO, ky është i riu që u plagos sot në Durrës me armë zjarri; autori me 2 emra sapo kishte dalë nga burgu...

Newsbomb.al ka arritur të sigurojë foton e 25-vjeçarit Arbër Tivari, i cili mbeti i plagosur në dorë mbrëmjen e sotme në Durrës. Ngjarja ka...

Lajmet e fundit