Tirana
clear sky
-3.5 ° C
-3.5 °
-3.5 °
59 %
0.5kmh
0 %
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
9 °
Hën
9 °
E enjte, 9 Shkurt, 2023

TAG

Ardian Kola

Braktisi makinën me emigrantë, Policia e Gjirokastrës identifikon pas 3 muajsh shoferin, është DJ Cherry

Ardian Kola, i arrestuar sot nga Policia e Gjirokastrës në bashkëpunim me shërbimet e Komisariatit nr.2 në Tiranë, është në fakt një DJ i...

PAMJET: Ky është trualli 10.000 m2 që dy biznesmenët nga Saranda morën me dokumente të falsifikuara

Dy vëllezërit biznesmenë nga Saranda, Behar dhe Bedri Mucobega, janë shpallur në kërkim pasi akuzohen se përmes dokumenteve të falsifikuara kanë marrë një sipërfaqe...

Kryetar i PS-së në Sarandë Ardian Kola, jep dorëheqjen nga drejtimi i Kadastrës (Arsyeja)

Ardian Kola, kreu i Kadastrës së Sarandës ka dhënë dorëheqjen ditën e sotme pas më shumë se 1 viti në krye të saj. ...

Nuk e kandiduan për Bashkinë e Sarandës, kryetari i PS shpërblehet me postin e rëndësishëm

Ardian Kola, një nga emrat më të përfolur për të garuar për kryetar Bashkie i Partisë Socialiste në qytetin e Sarandës, është emëruar në...

Nuk u zgjodh nga PS për Bashkinë e Sarandës, reagon më i votuari i qytetarëve: U munduan të pengonin…

 Kryesisë e Partisë Socialiste gjatë ditës së sotme ka zyrtarizuar kandidatët për zgjedhjet lokale të parashikuara për t’u mbajtur më 30 qershor. ...

Lajmet e fundit