Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

ardian cela

Ndërpreja e energjisë nga moti i keq/ Ardian Çela: Situata drejt përmirësimit, vetëm 12 fidera ende me defekt, në gatishmëri 2200 punonjës

Administratori i OSHEE Adrian Çela ka folur për situatën e krijuar në vend për shkak të motit të keq, i cili prej disa ditësh përfshiu...

Çela në Komisionin për Çështjet Ligjore: Janë zbuluar 2 ferma Bitcoin, janë marrë masat

Administratori i OSHEE Ardian Çela në Komisionin për Çështjet Ligjore, ka folur për krizën energjike, teksa është shprehur se janë zbuluar 2 ferma Bitcoin. Ai...

Adrian Çela në Komision për krizën energjetike: Deri më datë 1 janar nuk preket tarifa…

Është mbledhur sot Komisioni i Jashtëm, ku po diskutohet për energjinë elektrike. Në këtë mbledhje të Komisionit është folur edhe për ndërtimin e një stacioni...

Ardian Çela shpjegon krizën energjitike: Ja pse prodhojmë por sërish prekemi. Do importohen 1.3 tera

Drejtori i OSHEE-së Ardian Çela thotë se kriza energjitike ka prekur jo vetëm Shqipërinë, por edhe disa prej shteteve më të fuqishme në botë,...

KRIZA ENERGJITIKE, flet administratori i OSHEE:Do të ketë rritje të jashtëzakonshme të çmimeve në tregun e energjisë

2020-a ishte një vit reformash të mëdha për Operatorin e Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE). Prej fillimvitit 2020, OSHEE Group Sh.A., u shndërrua në...

Super-Drejtori që koordinoi PS e Durrësit për fitoren: Si mposhtëm PD e LSI, nga java tjetër fillojmë fushatën për mandatin e 2025 (INTERVISTA)

Ardian Çela, kordinator i PS për qytetin e Durrësit, në të parën dhe të vetmen intervistë pas zgjedhjeve, hedh poshtë pretendimet e PD dhe...

DURRES, a po përgatitet DREJTORI I OSHEE për kandidat për BASHKINE? Qëndron pas RAMES te ‘Bashkia që Duam’

“Bashkia që duam” në Durrës, ishte stacioni i radhës së kryeministrit Edi Rama pasditen e sotme në qytetin bregdetar. Veç batutave...

Rama s’ndalet me ndryshimet/ Kush janë drejtorët ‘BIG’ që përflitet se do lëvizin (EMRAT)

“Furtunë” në drejtoritë e mëdha, raporton newsbomb.al. Pas shkarkimeve të ministrave të qeverisë, kryeministri Edi Rama nuk do i ndalë me...

Dosja CEZ-DIA, Ardian Çela mohon njohjen me Ismailajn, administratori: Të thirret Gjiknuri

Kreu i riemëruar i OSHEE-së, Ardian Çela ka dëshmuar për afro 2 orë në Gjykatën e Tiranës ku është përballur me të pandehurin e...

Lajmet e fundit