Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
4.6kmh
75 %
Die
11 °
Hën
12 °
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
16 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

TAG

Ardian Çela

Ardian Çela i OSHEE: Kriza kryesore është mungesa e energjisë në treg dhe jo çmimi. Jam i bindur se do ia dalim

Administrator i OSHEE Ardian Çela ka folur sot për rritjen e çmimit të energjisë elektrike. Ai tha në "News 24"se energjia për këtë javë...

Arben Ahmetaj dhe Ardian Çela i Durrësit bisedojnë të lumtur, “injorojnë” Gjylametin (FOTO)

Në Asamblenë e Partisë Socialiste u bënë me dije emrat e rinj të kabinetit të ri qeverisës. Një nga lëvizjet e rëndësishme, ishte dhe...

Lajmet e fundit