Tirana
scattered clouds
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
0.5kmh
40 %
Die
25 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 4 Qershor, 2023

TAG

ardian capja

Mbërriti në spital me plagë plumbi, si tentoi Ardian Çapja të fshehë atentatin para mjekëve

Paraditen e sotme Ardian Çapja, ka mbetur i plagosur pas një atentati që iu bë sa ka dalë jashtë shtëpisë së tij, me snajper...

‘Plumb në shpatull, rrëzohet në tokë dhe plagoset në kokë’, Ardian Çapja mbërrin te Trauma pas atentatit, forca të shumta policie ‘rrethojnë’ spitalin (FOTO)

Këto janë pamjet kur Ardian Çapja, i cili mbeti i plagosur nga atentati me snajper që iu bë ditën e sotme në Elbasan, ka...

Iu bë atentat me snajper, Ardian Çapja në gjendje të rëndë, mbërrin te Trauma me forca të shumta RENEA

Ardian Çapja, i cili mbeti i plagosur nga atentati me snajper që iu bë ditën e sotme në Elbasan, mësohet se po transportohet në...

I plagosuri në Elbasan është Ardian Çapja, autorët djegin makinën, nga shpërthimi i plumbave plagoset edhe zjarrfikësi (DETAJE)

Detaje të reja kanë dalë nga plagosja me armë zjarri në Elbasan, ku mësohet se është plagosur Ardian Çapja. Autorët pas...

Rama flet për herë të parë për FOTON me ÇAPJAN: S’është hera e parë që shkoj aty, nuk e dija kush ishte ai

Kryeministri Edi Rama thotë se nuk e njihte Ardian Çapjan, pronarin e hotelit “Univers” në Elbasan, sot subjekt i hetimit të pasurive nga OFL....

Artan Hoxha PUBLIKON foton: RAMA me Ardian ÇAPJAN subjekt i ‘OFL’, i dyshuar si VRASËS ME PAGESË, konsiderohet koka e grupit kriminal (E PLOTË)

Gazetari Artan Hoxha ka publikuar një forografi të kryeministrit Edi Rama me një person tjetër për të cilin thotë se është Ardian Çapja, që...

Atentati me kallashnikov ndaj fisit Çapja, zbulohet shënjestra, nuk është i panjohur për policinë (FOTO)

Zbardhen detaje të reja lidhur me ngjarjen e paradites së sotme në Elbasan. Këtë mëngjes, dy persona ende të paidentifikuar qëlluan...

Lajmet e fundit