Tirana
light rain
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
2.1kmh
0 %
Hën
27 °
Mar
24 °
Mër
25 °
Enj
25 °
Pre
23 °
E hënë, 29 Maj, 2023

TAG

ardian capja

Gjykata e Posaçme kalon në gjyq dosjen për vrasjen e babë e bir në Elbasan, i akuzuar Ardian Çapja dhe bashkëpunëtorët e tij

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka kaluar për gjykim dosjen për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit, babë e bir...

Oficerët e SPAK zbarkojnë në Elbasan, marrin dosjen e Sajmir Beqirit, biznesmeni që dyshohet se u vra me porosi të Çapajve

Oficerët e Prokurorisë Speciale SPAK kanë marrë nga kolegët e tyre në organin e akuzës në Elbasan dosjen e një ngjarje kriminale të ndodhur...

SPAK jep njoftimin zyrtar për grupin “Çapja”: Akuzohen për vrasjen e Gentian e Nezir Beqirit dhe 3 vepra të tjera penale, së bashku me...

Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka dërguar ditën e sotme në Gjykatë dosjen e Ardian dhe Florenc Çapjas, të cilët akuzohen për vrasjen e Nezir...

Vrasje dhe grup kriminal, Prokuroria Speciale iu komunikon akuzat Ardian dhe Florenc Çapjas

Prokuroria Speciale i komunikon akuën Ardian dhe Florenc Çapjas, xhaxhai dhe nipi që akuzohen për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit. Ata u arrestuan...

Kërkoi zbutjen e masës së sigurisë, Gjykata Speciale: Ardian Çapja mbetet në burg

Gjykata Speciale GJKKO ka refuzuar kërkesën e Ardian Çapjas, i cili ka kërkuar t’i ndryshohet masa e sigurisë. Përmes avokatit të tij, Ardian Çapja ka...

Apeli i Posaçëm shqyrton sot kërkesën e Ardian Çapjas, i akuzuar për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit në Elbasan

Ardian Çapja, i akuzuar nga Prokuroria Speciale SPAK si urdhërues i vrasjes së babë e bir (Gentian dhe Nezir Beqiri) në vitin 2012, kërkon...

Akuzohet për vrasjen e babë e bir në Elbasan, prokurori dhe avokati i Ardian Çapjas shkojnë në QSUT: ‘Gjyqi’ do t’i bëhet në spital

Ardian Çapja, 53 vjeçari i arrestuar tre ditë më parë nga Forcat Speciale RENEA në Elbasan, do të njihet sot me masën e sigurisë...

‘Ai duhet i vrarë’, zbardhet dosja e BUJSHME, i penduari tregon takimin me Ardian dhe Florenc Çapjan: Florenci na dha një çantë, brenda kishte…

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar detaje lidhur me dosjen e bujshme të vëllezërve Çapja dhe gjithë grupit kriminal që ata drejtonin. I penduari i drejtësisë,...

Zbardhet dëshmia e të penduarit që çoi prapa hekurave Ardian Çapjan: Më ofroi 50 mijë euro për vrasjen e Gentian Beqirit

Ervis Bardhi është i penduari i drejtësisë, i cili ka rrëfyer gjithë skenën e krimit të dyfishtë të ndodhur në vitin 2012, ku ekzekutoi...

Sëmuret Ardian Çapja, dërgohet me urgjencë në spital një ditë pas arrestimit; ka probleme me zemrën

Ardian Çapja, i arrestuar dje nga RENEA dhe Policia e Elbasanit është dërguar sot me urgjencë në spital pasi ka shfaqur probleme kardiake. Burime...

Lajmet e fundit