Tirana
clear sky
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
67 %
1kmh
0 %
Enj
24 °
Pre
24 °
Sht
28 °
Die
30 °
Hën
31 °
E enjte, 23 Shtator, 2021

TAG

ardian capja

Akuzohen se vranë babë e bir në Elbasan, dërgohet për gjykim në GJKKO dosja e Ardian dhe Florenc Çapjas

Dërgohet për gjykim në Gjykatën e Posaçme Kundër Krimit dhe Korrupsionit, dosja e Ardian dhe Florenc Çapjes. Burime për mediet bëjnë me dije se gjithashtu...

SPAK i bën tre kërkesa Emirateve të Bashkuara për çështjen e Çapjave, një nga të arrestuarit kërkon lirinë: Jam me tumor

Detaje të reja janë zbuluar nga gazetarja Klodiana Lala lidhur me dosjen e Ardian dhe Florenc Çapjas, të cilët akuzohen për vrasjen e babë...

Gjykata e Posaçme kalon në gjyq dosjen për vrasjen e babë e bir në Elbasan, i akuzuar Ardian Çapja dhe bashkëpunëtorët e tij

Gjykata e Posaçme kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar, ka kaluar për gjykim dosjen për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit, babë e bir...

Oficerët e SPAK zbarkojnë në Elbasan, marrin dosjen e Sajmir Beqirit, biznesmeni që dyshohet se u vra me porosi të Çapajve

Oficerët e Prokurorisë Speciale SPAK kanë marrë nga kolegët e tyre në organin e akuzës në Elbasan dosjen e një ngjarje kriminale të ndodhur...

SPAK jep njoftimin zyrtar për grupin “Çapja”: Akuzohen për vrasjen e Gentian e Nezir Beqirit dhe 3 vepra të tjera penale, së bashku me...

Prokuroria e Posaçme (SPAK) ka dërguar ditën e sotme në Gjykatë dosjen e Ardian dhe Florenc Çapjas, të cilët akuzohen për vrasjen e Nezir...

Vrasje dhe grup kriminal, Prokuroria Speciale iu komunikon akuzat Ardian dhe Florenc Çapjas

Prokuroria Speciale i komunikon akuën Ardian dhe Florenc Çapjas, xhaxhai dhe nipi që akuzohen për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit. Ata u arrestuan...

Kërkoi zbutjen e masës së sigurisë, Gjykata Speciale: Ardian Çapja mbetet në burg

Gjykata Speciale GJKKO ka refuzuar kërkesën e Ardian Çapjas, i cili ka kërkuar t’i ndryshohet masa e sigurisë. Përmes avokatit të tij, Ardian Çapja ka...

Apeli i Posaçëm shqyrton sot kërkesën e Ardian Çapjas, i akuzuar për vrasjen e Gentian dhe Nezir Beqirit në Elbasan

Ardian Çapja, i akuzuar nga Prokuroria Speciale SPAK si urdhërues i vrasjes së babë e bir (Gentian dhe Nezir Beqiri) në vitin 2012, kërkon...

Akuzohet për vrasjen e babë e bir në Elbasan, prokurori dhe avokati i Ardian Çapjas shkojnë në QSUT: ‘Gjyqi’ do t’i bëhet në spital

Ardian Çapja, 53 vjeçari i arrestuar tre ditë më parë nga Forcat Speciale RENEA në Elbasan, do të njihet sot me masën e sigurisë...

‘Ai duhet i vrarë’, zbardhet dosja e BUJSHME, i penduari tregon takimin me Ardian dhe Florenc Çapjan: Florenci na dha një çantë, brenda kishte…

Gazetarja Klodiana Lala ka zbuluar detaje lidhur me dosjen e bujshme të vëllezërve Çapja dhe gjithë grupit kriminal që ata drejtonin. I penduari i drejtësisë,...

Lajmet e fundit