Tirana
clear sky
-4.5 ° C
-4.5 °
-4.5 °
80 %
1.5kmh
0 %
Enj
8 °
Pre
10 °
Sht
9 °
Die
10 °
Hën
9 °
E enjte, 27 Janar, 2022

TAG

Ardian Bravo

KPK merr vendimin, shkarkon nga detyra prokurorin Ardian Braho, konfirmon gjyqtaren Ahmeti

Komisioni i Pavarur i Kualifikimit (KPK) ka marrë vendimin për gjyqtaren e Gjykatës Administrativ, Arbena Ahmeti dhe për prokurorin e Tiranës, Ardian Brabo. Bëhet me...

Lajmet e fundit