Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
88 %
1kmh
0 %
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
32 °
Die
32 °
Hën
31 °
E enjte, 18 Gusht, 2022

TAG

Ardian Bardhi

Publikohen emrat e biznesmenëve që u gjobitën nga Shullazi

Janë publikuar emrat e biznesmenëve që janë gjobitur nga Emiljano Shullazi dhe njerëzit e tij. Ashtu siç ishte shkruar më...

Lajmet e fundit