Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
78 %
0.5kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
35 °
Sht
36 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

ardian ahmeti

Dhanë informacione për lëvizjet e Vis Martinaj, Prokuroria e Tiranës çon në gjyq specialistin e “IT” në Polici dhe dy të tjerë

Prokuroria e Tiranës ka çuar në gjyq dosjen me tre të pandehur, të cilët afro tre vite më parë kanë dhënë informacion te kundërshtarët...

Lajmet e fundit