Tirana
clear sky
33.5 ° C
33.5 °
33.5 °
40 %
1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
35 °
Enj
33 °
Pre
34 °
Sht
37 °
E martë, 28 Qershor, 2022

TAG

Ardi Veliu

U shkarkuar si Drejtor i Policisë, Ardi Veliu merr postin e rëndësishëm në Ministri

Ish-drejtori i Përgjithshëm i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu, ka marrë një post të rëndësishëm në kabinetin e Qeverisë "Rama 3". Mësohet se ai...

Drejtoresha e Europol letër ish-drejtorit të Policisë së Shtetit: Faleminderit për bashkëpunimin në luftën ndaj krimit të organizuar

Drejtoresha e Europol-it, Catherine de Bolle i ka dërguar një letër falenderimi ish drejtorit të Policisë së Shtetit, Ardi Veliu për punën e bërë. Ajo...

LISTA e PLOTË/ Nga Edi Rama dhe disa ministra, te Ardi Veliu e Gledis Nano, Komisioni Hetimor për “25 Prillin” do të marrë në...

Komisioni Hetimor për zgjedhjet e “25 Prillit”ka zhvilluar ditën e sotme mbledhjen e parë, e cila drejtohej nga kryetari Enkelejd Alibeaj. Ky Komision ka për...

Kolonel Hilë Lushaku: Tani që hoqën Ardi Veliun, sqetullashët me lesh të palarë po flasin, servilët dolën në dritë…(E PLOTË NË BRENDËSI)

Kolonel Hilë Lushakut nuk I kanë pëlqyer postimet e shkruara poshtë e përpjetë për ish-drejtorin e policisë Ardi Veliu, për të cilin, ai thotë...

Korrupsioni me uniformat e policëve duket që te uniforma e dy kryepolicëve, ja sa ndryshojne nga njëra-tjetra ( E PLOTË NË BRENDËSI)

Gazetarja Anila Hoxha ka publikuar detaje nga uniformat e policisë të cilat janë vënë re ditën e djeshme gjatë ceremonisë së prezantimit të drejtorit...

Defektet në punën e Ardi Veliut? Flet zv.ministri Lamallari: Ka shumë gjëra që mund të bëhen…

Zëvendësministri i Brendshëm Besfort Lamallari është shprehur se ka besim tek aftësitë e drejtorit të ri të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Gledis Nano,...

“Hodhi poshtë gruan për Ramën”, Andi Bushati: Veliu u bë estradë me letrën e dorëheqjes, ka gabime logjike

Analisti Andi Bushati ka folur këtë mbrëmje për dorëheqjen e e ish-Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, Ardi Veliu dy ditë më parë. Bushati u shpreh...

Analisti nuk e beson dorëheqjen e Ardi Veliut: I zoti mbaroi punë me të dhe e largoi, fati i shërbëtorëve…

Analisti Arion Sulo ka komentuar mbrëmjen e sotme dorëheqjen e ish-Drejtorit të Përgjithshëm të Policisë, Ardi Veliu dy ditë më parë. Ai u shpreh në...

Ambasada italiane uron Gledis Nanon: Të vendosur për të bashkëpunuar në luftën kundër kriminalitetit

Ambasada e Italisë në Tiranë ka uruar sot drejtorin e ri të përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Gledis Nanon. Përmes një postimi në rrjetet sociale...

Ardi Veliu i dorëzon detyrën drejtorit të ri: Në 35 vitet e mia në Polici, që 14 vjeç, jam eduakuar t’i sherbej vendit! Policia...

Ardi Veliu, drejtori i dorëhequr i Policisë së Shtetit, ka folur sot në ceremoninë për dorëzimin e detyrës te drejtori i ri, Gledis Nano....

Lajmet e fundit