Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

ard daullxhiu

“Më kanë braktisur 4 gra”, Ard Daullxhiu i pashpresë, i bën apel Edi Ramës: Nuk kam ku bëj dashuri me gruan se na sheh...

Ard Daullxhiu, i njohur ndryshe si “i mjeri më i famshëm në Shqipëri” së fundmi ka qenë i ftuar në “Expuls”. Gjatë intervistës ai...

Ard Daullxhiu thirrje publike Arbana Osmanit: Jam Vip, dua të futem te Big Brother

Ard Daullxhiu, i njohur ndryshe si “i mjeri më i famshëm në Shqipëri”, së fundmi ka bërë një thirrje publike për moderatoren e emisionit...

I publikohet video-skandali, Ardi përgjërohet mes lotësh: Si do dal në Durrës… (VIDEO)

Ai njihet si Ard Daullxhiu dhe është bërë i famshëm në emisionin “Zonë e Lirë”. Së fundmi ai është kthyer ndër...

Ardi Daullxhiu siguron organizimin e dasmës me ndërhyrjen e Metës, ia marrin valles së “Baftjarit” (Video)

Ard Daullxhiu ka arsye të festojë, në një nga hotelet buzë detit në Durrës pasi ka marrë konfirmimin se dasma e tij do realizohet,...

Lajmet e fundit