Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
39 %
1kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
21 °
E mërkurë, 27 Tetor, 2021
spot_img

TAG

archie

Pas fotove nudo, nuk kanë fund telashet për Princ Harryn, vjehrri do e hedhë në gjyq (ARSYEJA)

Thomas Markle, babai i dukeshës së Sussex, Meghan Markle ka deklaruar se do të hedhë në gjyq të bijën dhe dhëndrin Princ Harry, pasi...

Lajmet e fundit