Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
38 %
4.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

TAG

arbori

“Po të doja e kisha gjetur”, Bora Zemani rrëfen arsyen se përse është “single”

Bora Zemani ka rrëfyer ethet e fillimit të emisionit “Përputhen Prime”, duke u shprehur se me konkurrentët tregohet shumë strikte. Gjatë bisedës në emisionin “Goca...

Arbori bën bashkë mami Borën dhe babi Vinin: Sa krenar jemi për ty… (FOTO)

Kjo ditë ka qenë mjaft  e rëndësishme për moderatoren, Bora Zemani dhe DJ e njohur, Vin Veli. I vogli i tyre i cili tani...

Lajmet e fundit