Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
27 %
6.2kmh
0 %
Pre
25 °
Sht
27 °
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
E premte, 20 Maj, 2022

TAG

arbian mazniku

Këshilltarja e Bashës i përgjigjet Maznikut: Projekti për ndërtimin e kullave pranë selisë së PD-së është publikuar që në vitin 2019, pse nuk tregon...

Këshilltarja e kryedemokratit Lulzim Basha, Desada Metaj, i është përgjigjur nënkryetarirt të Bashkisë së Tiranës, i cili konfirmoi se në zyrat e bashkisë ndodhet...

Mazniku dhe Dallëndyshe Bici vizitojnë punonjësin e plagosur rëndë të IKMT-së, ja gjendja e inspektorëve

N/kryetari i Bashkisë së Tiranës Arbian Mazniku dhe kryeinspektorja e IKMT-së Dallëndyshe Bici vizituan të inspektorin e IKMT-së Albert Bitraj, i cili pësoi lëndime...

‘Beteja’ për Kopshtin Botanik, MAZNIKU i bën sërish thirrje FSHN-së: Ejani të bëjmë marrëveshje

N/kryetari i Bashkisë së Tiranës Arbian Mazniku u shpreh në një prononcim të fundit se prej 6-7 muajsh dekanati i Fakultetit të Shkencave të...

Mblidhet Shtabi i Emergjencës së Tiranës, VELIAJ i kthehet MAZNIKUT: Kam parë çadra kot, shkoni aty ku ka më shumë nevojë (DEBATI)

Kryebashkiaku i Tiranës Erion Veliaj reagoi ashpër për masat e marra për ndihmën e personave të prekur nga tërmetet. | Në...

Lajmet e fundit